Kombinezony medyczne damskie z paspol

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)

Dodatkowe informacje o damski kombinezon medyczny z ociepleniem

Damskie scruby paspoal z naszego sklepu zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są lekkie, wygodne i trwałe. Dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach, dzięki czemu personel medyczny może wybrać opcję, która najlepiej odpowiada jego potrzebom.

Damski kombinezon medyczny z ociepleniem z naszego sklepu to idealny wybór dla personelu medycznego, który chce zapewnić szybką, komfortową i profesjonalną obsługę pacjentów, a także lepszą organizację narzędzi medycznych.

Lekarz w mundurze to rumuński producent, który oferuje Państwu szeroką gamę unikalnych modeli kombinezonów medycznych z paspolem - różne kolory, w różnych kolorach specjalnych. W rozmiarach od XS do 3XL, wygodne i zróżnicowane kolory z nowoczesnym, unikalnym, ergonomicznym designem najwyższej jakości.

Materiał: Tercot (35% BBC 65% Poliester). Jego wyjątkowa jakość wyróżnia go spośród innych tkanin o gramaturze poniżej 200 gsm na rynku, dzięki skręconym nićm.Można go prać w temperaturze 40 stopni Celsjusza, przy czym procent skurczu jest mniejszy niż 2%, dzięki czemu nie dostaje się do wody. Komfort noszenia jest niezwykły i lekki.