Czapki medyczne

BEST PRICE
Biała czapka, unisex, rozmiar uniwersalny, ze sznurkiem z tyłu
-43%
BEST PRICE
Czapka motylkowa, unisex, rozmiar uniwersalny, ze sznurkiem z tyłu
-43%
BEST PRICE
Czapka Love, unisex, rozmiar uniwersalny, ze sznurkiem z tyłu
-43%
Wyświetlono: 1 do 24 z 29 (2 stron)

Więcej informacji o czepki medyczne

Czepki medyczne są niezbędnym ubiorem dla pracowników medycznych. Te czepki medyczne są zaprojektowane tak, aby chronić głowę, włosy i twarz przed kontaktem z płynami ustrojowymi, zarazkami i kurzem. Dzieje się tak dlatego, że pracownicy służby zdrowia potrzebują odpowiedniej ochrony, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się chorób.

Czepki chirurgiczne są bardzo ważnym ubiorem dla pracowników służby zdrowia, pozwalając im na bezpieczną pracę i zapewnienie zdrowia swoich pacjentów. Czepki te mogą być również wykorzystywane do różnych czynności, takich jak laboratoria, sale operacyjne i gabinety lekarskie.

Ponadto czepki chirurgiczne są praktycznym ubiorem dla pracowników służby zdrowia, ponieważ można je łatwo prać i dezynfekować. Dzięki temu pracownicy służby zdrowia mogą używać tego samego czepka podczas wielu wizyt lekarskich.

Czepki medyczne Dr. In Uniforma wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia trwałość i odporność na pranie, szorowanie i inne zabiegi. Nasze czepki medyczne zostały przetestowane przez wielu lekarzy czy pielęgniarek i są oni bardzo zadowoleni z oferowanej przez nas jakości.

Doctor in uniform to rumuński producent akcesoriów medycznych dla kobiet i mężczyzn, który oferuje szeroką gamę unikalnych modeli mundurów medycznych, w różnych specjalnych kolorach. W rozmiarach od XXS do 4XL, wygodne i różnorodne kolory z nowoczesnym, unikalnym, ergonomicznym designem najwyższej jakości.

Materiał: Tercot (35% BBC 65% Poliester). Jego wyjątkowa jakość wyróżnia go spośród innych tkanin o gramaturze poniżej 200 gsm na rynku, dzięki skręconym nićm.Można go prać w temperaturze 40 stopni Celsjusza, przy czym procent skurczu jest mniejszy niż 2%, dzięki czemu nie dostaje się do wody. Komfort noszenia jest niezwykły i lekki.