Informacje dotyczące dostawy i płatności

Dostawa produktów będzie BEZPŁATNA na terenie całego kraju przy zamówieniach o wartości min. 500 zł.

W przypadku zamówień poniżej 500 zł opłata za dostawę w wysokości 25 zł będzie obowiązywać do dowolnej miejscowości w kraju.

Płatności za produkty można dokonać gotówką przy odbiorze, online kartą bankową za pośrednictwem procesora płatności EuPlatesc.

Jeśli wybrałeś metodę płatności „Online kartą bankową”, konieczne jest wypełnienie formularza z informacjami o Twojej karcie na bezpiecznej stronie procesora płatności.

 - Płatności kartami kredytowymi/debetowymi wydanymi pod logo Visa i MasterCard (Visa/Visa Electron i MasterCard/Maestro)

odbywa się za pośrednictwem systemu „3-D Secure” opracowanego przez organizacje zapewniające transakcje on-line taki sam poziom bezpieczeństwa jak te wykonywane w bankomacie lub w środowisku fizycznym u akceptanta.

 - „3-D Secure” zapewnia przede wszystkim, że żadne informacje dotyczące Twojej karty nie są przesyłane ani przechowywane,

w żadnym momencie na serwerach sklepów lub serwerach procesorów płatności, dane te są wprowadzane bezpośrednio do systemów Visa i MasterCard.

Ważne, aby wiedzieć! - Za płatności kartą bankową nie są pobierane żadne opłaty!

S.C. UNIFORM DOKTOR S.R.L. zastrzega sobie prawo do potwierdzania zamówień przed ich realizacją poprzez kontakt z klientami