Drukowane fartuchy medyczne

Świetny prezent
Suknia medyczna z nadrukiem Infinity z trzema kieszeniami
-36%
Świetny prezent
Fartuch medyczny DUO Brush z dwiema kieszeniami
-37%
Świetny prezent
Suknia medyczna z nadrukiem osła z trzema kieszeniami
-36%
Świetny prezent
Suknia medyczna z nadrukiem motyla z trzema kieszeniami
-36%
Świetny prezent
Letnia suknia medyczna z nadrukiem Love z trzema kieszeniami
-36%
Świetny prezent
Suknia medyczna z nadrukiem w serca z trzema kieszeniami
-36%
Wyświetlono: 1 do 14 z 14 (1 stron)

Więcej informacji o drukowane fartuchy medyczne

Drukowane fartuchy medyczne to innowacyjny wybór dla personelu medycznego, który chce wyróżniać się stylem i czuć się komfortowo podczas działań medycznych. Są one zaprojektowane z unikalnymi, przyciągającymi wzrok nadrukami, które zapewniają spersonalizowany, nowoczesny wygląd. Drukowane fartuchy medyczne są wykonane z trwałych materiałów, takich jak bawełna lub poliester, które wytrzymują wielokrotne pranie i zapewniają odpowiednią ochronę w miejscach takich jak szpitale lub kliniki.

Nasz asortyment fartuchów medycznych z nadrukiem obejmuje wiele nowoczesnych i atrakcyjnych nadruków, które oferują spersonalizowany i innowacyjny wygląd dla personelu medycznego.

Doctor in uniform to rumuński producent drukowanych fartuchów medycznych dla kobiet i mężczyzn, który oferuje szeroką gamę unikalnych modeli mundurów medycznych, w różnych specjalnych kolorach. W rozmiarach od XXS do 4XL, wygodne i różnorodne kolory z nowoczesnym, unikalnym, ergonomicznym designem najwyższej jakości.

Materiał: Tercot (35% BBC 65% Poliester). Jego wyjątkowa jakość wyróżnia go spośród innych tkanin o gramaturze poniżej 200 gsm na rynku, dzięki skręconym nićm.Można go prać w temperaturze 40 stopni Celsjusza, przy czym procent skurczu jest mniejszy niż 2%, dzięki czemu nie dostaje się do wody. Komfort noszenia jest niezwykły i lekki.