O nas - drinuniforma.pl

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem rumuńskich przedsiębiorców z otwartym warsztatem do produkcji sprzętu roboczego. Używamy wyłącznie materiałów wysokiej jakości, sprawdzonych i poddanych warunkom pracy, przyjaznych dla skóry klienta i odpornych na zużycie.

Projekt jest prosty i nowoczesny, o modnym kroju, ale który zapewnia również lekkość, aby lepiej czuć się podczas programu.

Wykonany w 100% w Rumunii, sprzęt „Dr. w mundurach '' są właściwym wyborem zarówno dla pracowników jak i firmy. Zapewniamy najlepsze na rynku ceny produktów najwyższej jakości.

Firma Dr. Uniform rozpoczęła się od produkcji mundurów medycznych, ale istnieją inne obszary pracy, które wymagają sprzętu.

odpowiedni, wysokiej jakości, półsterylny lub wysoce odkażony.

Dlatego duża część naszych produktów nadaje się również do zajęć takich jak HORECA, ŻYWNOŚĆ PUBLICZNA, EDUKACJA

lub CZYSZCZENIE.

Powszechnie wiadomo, że ubrania, które nosimy, mogą przenosić dużą ilość zarazków. Pierwszym środkiem zapobiegawczym jest sprzęt roboczy, dlatego materiał i konstrukcja mogą zapewnić sprawne funkcjonowanie Twojej firmy.Chronisz swoich pracowników, dbasz o jak najczystsze środowisko, a efekty będą trwałe.


Co oferujemy:

Kombinezony medyczne: lekarze, pielęgniarki, windy, pokojówki lub inny rodzaj personelu medycznego;

Sprzęt do pracy dla przedszkoli, szkół, zajęć pozalekcyjnych itp. (pracownicy kuchni, pracownicy sprzątający, pracownicy gabinetów lekarskich);

Sprzęt do pracy HORECA (dla pracowników w: kuchniach, precelkach, cukierniach, laboratoriach produkcyjnych w przemyśle spożywczym, personelu

sprzątanie, rzeźnicy, cukiernicy lub jakakolwiek inna dziedzina produkcji żywności)

Oferujemy szeroką gamę produktów i kolorów, w zależności od Państwa preferencji i potrzeb:

Kompletne garnitury: spodnie, bluzki, czapki, fartuchy

Robocze szaty

Drukowane fartuchy medyczne

Spodnie robocze

Czapki tekstylne

Fartuchy ochronne

Polarowe suknie

Kurtki i kamizelki polarowe