Męskie bluzy i kurtki z polaru

Wyświetlono: 1 do 9 z 9 (1 stron)

Więcej informacji o bluzy polarowe męskie

Kurtki polarowe męskie są chętnie wybierane w sytuacjach, w których komfort i ciepło są niezbędne. Wykonane są z ciepłych i wygodnych materiałów, takich jak poliester czy wełna, które zapewniają odpowiednią ochronę przed wiatrem i chłodem. Bluzy męskie polarowe mają luźny krój z długimi rękawami i nowoczesny design, dzięki czemu pasują do różnych stylizacji.

Bluzy polarowe męskie to wygodny i praktyczny wybór dla personelu medycznego, zapewniający ochronę i ciepło podczas czynności medycznych.

Męskie kurtki polarowe to również doskonały wybór dla osób pracujących w branży medycznej. Nasz sklep oferuje ciepłe i trwałe kurtki polarowe dla mężczyzn.

Doctor in uniform to rumuński producent męskich fartuchów medycznych i kurtek polarowych, który oferuje szeroką gamę unikalnych modeli mundurów medycznych, w różnych specjalnych kolorach. W rozmiarach od XXS do 4XL, wygodne i różnorodne kolory z nowoczesnym, unikalnym, ergonomicznym designem najwyższej jakości.

Materiał: Tercot (35% BBC 65% Poliester). Jego wyjątkowa jakość wyróżnia go spośród innych tkanin o gramaturze poniżej 200 gsm na rynku, dzięki skręconym nićm.Można go prać w temperaturze 40 stopni Celsjusza, przy czym procent skurczu jest mniejszy niż 2%, dzięki czemu nie dostaje się do wody. Komfort noszenia jest niezwykły i lekki.