Kombinezony medyczne damskie z zamkiem błyskawicznym

Świetny prezent
Kombinezon medyczny w kolorze limonki z wysklepioną bluzką zapinaną na zamek, trzema nakładanymi kieszeniami i elastycznymi limonkowymi spodniami
-39%
Świetny prezent
Wiśniowy kombinezon medyczny z kamberową bluzą zapinaną na zamek, trzema nakładanymi kieszeniami i wiśniowymi spodniami z gumką
-37%
Świetny prezent
Zielony kombinezon chirurgiczny, wypukła bluzka zapinana na zamek, trzy kieszenie i elastyczne spodnie
-37%
Świetny prezent
Fioletowy kombinezon medyczny, bluza typu camber zapinana na zamek, trzy kieszenie i spodnie z gumką
-37%
Świetny prezent
Fioletowy kombinezon medyczny, bluza typu camber zapinana na zamek, trzy kieszenie i spodnie z gumką
-37%
Świetny prezent
Bordowy kombinezon medyczny, bluza typu camber zapinana na zamek, trzy kieszenie i elastyczne spodnie
-37%
Świetny prezent
Biały kombinezon medyczny z wysklepioną bluzką zapinaną na zamek, trzema nakładanymi kieszeniami i białymi spodniami z gumką
-37%
Świetny prezent
Czarny kombinezon medyczny z bluzą zapinaną na zamek, trzema kieszeniami i czarnymi spodniami
-37%
Świetny prezent
Czerwony kombinezon medyczny, bluza typu camber zapinana na zamek, trzy kieszenie i spodnie z gumką
-37%
Świetny prezent
Granatowy kombinezon medyczny, bluza typu camber zapinana na zamek, trzy kieszenie i spodnie z gumką
-37%
Świetny prezent
Kombinezon medyczny w kolorze turkusowym, bluza typu camber zapinana na zamek, trzy kieszenie i spodnie z gumką
-37%
Wyświetlono: 1 do 16 z 16 (1 stron)

Dodatkowe informacje o damskie kombinezony medyczne z zamkiem błyskawicznym

Damskie kombinezony medyczne z zamkiem błyskawicznym na suwak w naszym sklepie oferują ważne korzyści dla personelu medycznego. Konstrukcja z zamkiem błyskawicznym pozwala na szybkie zakładanie i zdejmowanie, co może być przydatne w sytuacjach awaryjnych lub w środowiskach o szybkim tempie. Taka konstrukcja pozwala również personelowi medycznemu na łatwe dopasowanie kombinezonu do indywidualnych potrzeb, takich jak komfort i swoboda ruchów.

Damskie kombinezony scrubowe zapinane na zamek błyskawiczny z naszego sklepu są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są lekkie, wygodne i trwałe. Dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach, dzięki czemu personel medyczny może wybrać opcję, która najlepiej odpowiada jego potrzebom.

Ponadto oferują profesjonalny i czysty wygląd, co może zwiększyć zaufanie pacjentów do zdolności personelu medycznego do świadczenia profesjonalnych usług.

Lekarz w mundurze to rumuński producent, który oferuje Państwu szeroką gamę unikalnych modeli kombinezonów medycznych z paspolem - różne kolory, w różnych kolorach specjalnych. W rozmiarach od XS do 3XL, wygodne i zróżnicowane kolory z nowoczesnym, unikalnym, ergonomicznym designem najwyższej jakości.

Materiał: Tercot (35% BBC 65% Poliester). Jego wyjątkowa jakość wyróżnia go spośród innych tkanin o gramaturze poniżej 200 gsm na rynku, dzięki skręconym nićm.Można go prać w temperaturze 40 stopni Celsjusza, przy czym procent skurczu jest mniejszy niż 2%, dzięki czemu nie dostaje się do wody. Komfort noszenia jest niezwykły i lekki.